Drevená reštauračná stolička SHELL TAP
search

Drevená reštauračná stolička SHELL TAP

Veľkoobchodná cena
91,10 € bez DPH
112,05 € s DPH
Farba čalúnenia
201
1477
205344
Array ( [id] => 607620 [parent_id] => 454780 [default_category_id] => 99 [code] => KDR/00040_M:090_T:otusso 01 [name] => Krzesu0142o SHELL TAP [weight] => 3.70 [pallet_id] => 29 [is_static_pallet_id] => 0 [box_id] => [box_max_qty] => [is_shipping_express] => 1 [is_shipping_company] => 0 [is_shipping_company_external] => 0 [is_shipping_pod] => 1 [order_min_qty] => 20 [hasDate] => [integrationType] => 1 [hasPallet] => 1 [palletMaxQty] => 12 [palletPrice] => 220.00 [palletSize] => 120cm x 100cm [paymentOnDelivery] => 1 [delivery_days] => 5 [maxQtyPerOrder] => 2000 [in_warehouse] => [is_available] => [has_delivery_date] => [foreignShippingModel] => [productQuantity] => 0 [datesLog] => Array ( [daysToDelivery] => 5 [daysToAvailability] => 0 ) [shipping] => Array ( [box_information] => [pallet_information] => Array ( [min_qty] => 1 [max_qty] => 12 [width] => 120 [length] => 100 [price] => 220 ) ) [shipping_methods] => Array ( [pickup_kk] => [pickup_wwa] => [express_carrier] => [promotion_carrier] => ) ) 1

Minimálne množstvo objednávky pre produkt je 20.

Máte záujem o väčšie množstvo?
Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Drevená reštauračná stolička SHELL TAP je stolička určená pre reštauračné prevádzky ako sú reštaurácie a kaviarne. Stoličky sú vyrobené z bukového dreva, čo zaisťuje pevnosť a trvanlivosť konštrukcie. Čalúnené sedadlo je prvkom, ktorý ovplyvňuje nielen estetiku stoličky, ale v kombinácii s mäkkou penou zvyšuje komfort sedenia.

Drevené reštauračné stoličky SHELL TAP, ktoré ponúkame v našej ponuke, sú vyrobené z ohýbaného bukového dreva. Takýto výrobný proces má pozitívny vplyv na pevnosť stoličiek. Ďalšou výhodou je, že ich nemusíte montovať, posielame vám zmontované stoličky. Na špeciálne požiadanie je možné natrieť drevenú konštrukciu stoličky v akejkoľvek farbe.

Drevená reštauračná stolička SHELL TAP je produkt prispôsobený na intenzívne použitie v zariadeniach HoReCa, takže má zvýšenú pevnosť a odolnosť proti opotrebeniu. Stolička má plastové nohy, ktoré zabraňujú poškriabaniu podlahy, jej maximálne zaťaženie je 120 kg.

Stoličky navrhnuté pre priemysel HoReCa musia spĺňať vysoké požiadavky na kvalitu. Kombinácia zrelého dreva LONG-REST so strojovým brúsením zaručuje vysokú kvalitu. Starnutie metódou LONG-REST je prirodzený spôsob prípravy dreva pre ďalšiu fázu výroby stoličiek. Suší sa v prírodných podmienkach a v dlhšej dobe celého procesu. Takto pripravené drevo získava vysokú odolnosť proti ohýbaniu a praskaniu, preto sa používa u našich drevených reštauračných stoličiek. Strojové brúsenie dreva je naopak hladké. O nebezpečných otrepoch nemôže byť ani reči.

Čalúnenie drevených reštauračných stoličiek SHELL TAP môže byť vyrobené z mnohých druhov a farieb tkanín, čo umožňuje prispôsobiť nábytok individuálnym potrebám a preferenciám zákazníka. Minimálne množstvo objednávky pre tento model stoličky je 20 kusov. 

Najdôležitejšie vlastnosti drevených reštauračných stoličiek SHELL TAP:

  • K dispozícii v mnohých typoch a farbách čalúnenia
  • Maximálne zaťaženie 120 kg
  • Vyrobené z ohýbaného bukového dreva
  • Trvalo skladom
  • 2-ročná záruka

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Výška 81 cm
Hmotnosť 6,6 kg
Farba Bukové drevo
Výška sedadla 47 cm
šírka sedadla 42 cm
Hĺbka sedadla 40 cm
Záruka 2 roky

Varianty doručenia

dostawa TIR

Doručenie Mextra

rýchlo a lacno Dodávky realizujeme vlastným vozovým parkom nad 3,5 tony. Garantujeme bezpečné a rýchle doručenie priamo z nášho skladu do Vašich priestorov. v celom Poľsku. Preprava našou dopravou sa uskutočňuje maximálne do 10 pracovných dní. Pozri rokovací poriadok
SUPER FREE DELIVERY
pre objednávky v hodnote
1200 € a viac
Doručenie zdarma

Paletová preprava

rýchlo a efektívne Paletová preprava možná aj na druhý deň.
Naši dodávatelia sú už mnoho rokov poprednými medzinárodnými prepravcami. Spolupracujeme s:
DHL Schenker Raben
Karton
ŠPECIÁLNA PONUKA
Produkty označené symbolom
Super 3 odosielame do 3 dní!
Mapa

Osobný odber

rýchlo a pohodlne Osobný odber možný na našich skladoch

Sídlo

ul. Szkolna 15,
47-225 Kędzierzyn-Koźle
(12 km od diaľnice A4)

Pobočka Varšava

ul. Ogarów Polskich 54a,
96-325 Krze Duże (neďaleko Varšavy)
(2 km od cesty S8)

Spôsob platby

Platba na dobierku

Dostupné pri odbere z našich skladov. Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou.

Platba vopred 100 %

Platba prevodom na uvedený bankový účet alebo elektronická platba DotPay.

Záloha

30% platba prevodom na základe proforma faktúry 70% splatná pred odoslaním tovaru alebo v prípade doručenia dopravou Mextra v hotovosti

Chcete vedieť podrobnosti o doručení a platbe, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie

Horká linka:

+421 41 321 62 02