Bistro Stoly

Moderný kaviarenský stolík môže byť ozdobou každého gastronomického podniku. Vyberte si elegantné riešenia, ktoré nemajú obdobu z hľadiska dizajnu a ktoré – vďaka rôznym tvarom, farbám a povrchovým úpravám – možno ľahko prispôsobiť tak minimalistickým a loftovým, ako aj tradične zariadeným interiérom. Snažiac sa vyhovieť rôznym očakávaniam našich zákazníkov, ponúkame kaviarenské stolíky rôznych rozmerov a mimoriadne funkčné, čo z nich robí prvok vybavenia mnohých kaviarní, reštaurácií, barov či pivných záhrad po celom Poľsku.

Nakupujte s rýchlym dodaním Nakupujte s rýchlym dodaním

Modely pre vlastnú konfiguráciu. Veľkosť, farbu a typ vrchnej časti si vyberiete sami Modely pre vlastnú konfiguráciu. Veľkosť, farbu a typ vrchnej časti si vyberiete sami

Stoly s Pracovné dosky Laminované

  • 160 farieb
  • Indoor
  • Najnižšia cena
Laminované
+ 21 pozri všetko

Stoly s Pracovné dosky HPL

  • 16 farieb
  • Outdoor
  • Veľmi robustný
HPL
+ 17 pozri všetko

Stoly s Pracovné dosky Dyhovany dosky

  • 10 farieb
  • Indoor
  • Prírodné drevo
Dyhovany dosky
+ 16 pozri všetko

Podstavce kaviarenských stolov

Pracovné dosky

Ostatné stoly

Mextra contact

stoliki kawiarniane

Stoly do bistra a kaviarne

Naše bistro a kaviarenské stoly sú navrhnuté pre pohodlie vašich hostí. Sú navrhnuté tak, aby osoba, ktorá na nich sedí, mala dostatok priestoru na príjemný pobyt v kaviarni. Najdôležitejšie je, že sú navrhnuté tak, aby vydržali a vydržali veľa. Naše kaviarenské stoly a stoly bistro sú k dispozícii v mnohých variantoch. Ponúkame široký sortiment stolových dosiek a podstavcov. Môžete si vybrať okrúhle, štvorcové alebo obdĺžnikové stoly v mnohých prírodných odtieňoch. Za zváženie stojí aj možnosť montáže stolov v kaviarňach, ktorá je možná pri štvorcových stoloch. Vrchné dosky sú k dispozícii v prevedení Verzalit alebo laminát, zatiaľ čo rámy sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ocele s práškovou povrchovou úpravou, hliníka a liatiny. Tieto materiály zaručujú dlhú životnosť stolov do bistra a jedálne. Sú veľmi odolné voči poveternostným a mechanickým vplyvom.

Bistro kaviarenské stolíky?

Stoly sú jedným z najzákladnejších a najdôležitejších prvkov, ktoré potrebujeme na vybavenie pripravovanej kaviarne. Výberu správneho nábytku sa oplatí venovať dostatok času, pretože od kaviarenských a bistro stolov závisí pohodlie a komfort našich zákazníkov, ako aj pozitívne alebo negatívne hodnotenie nášho podniku. Keď sa rozhodnete kúpiť kaviarenské a bistro stoly, enujte osobitnú pozornosť kvalite a pevnosti spracovania, ako aj veľkosti a štýlu, ktorý predstavujú. Oplatí sa vybrať stoly, ktoré sa hodia k výzdobe konkrétneho podniku - vizuálny dojem je predsa prvým prvkom, ktorý zákazníci hodnotia pri vstupe do podniku. Ponúkame veľmi široký výber kaviarenských a bistro stolov, ktoré určite splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Výrobky prezentované v obchode sa okrem iného vyznačujú vysokou kvalitou, estetickým spracovaním a mimoriadne jednoduchou údržbou, čo je veľkou a nespornou výhodou v prípade intenzívneho používania v priestoroch, ako je kaviareň.

Kaviarenský Bistro stolík na jednej nohe

Bistro a kaviarenské stoly na jednej nohe sú veľmi praktickým a pohodlným riešením. Vďaka tomuto typu konštrukcie sa veľmi ľahko používajú (štyri nohy tradičných stolov môžu byť prekážkou pri hľadaní pohodlnej polohy). Hoci majú stoly len jednu nohu, ich konštrukcia je veľmi stabilná a pevná, takže sa nemusíte obávať, že sa nábytok prevráti pod váhou riadu alebo tanierov. Ďalšou výhodou jednonohých kaviarenských a bistro stolov je ich zaujímavý dizajn a originálny tvar. V spoločnosti MEXTRA si môžete vybrať z rôznych modelov v rôznych farbách a veľkostiach.