Video Mextra

Spoznajte našu spoločnosť!

yt
Pozri video
Zdjęcie stoły
MEXTRA - HORECA NÁBYTOK
Firma MEXTRA - HoReCa Nábytok sa zaoberá dodávaním nábytku do hotelov, reštaurácií, banketových a konferenčných sál a penziónov po celej Českej a Slovenskej republike a tiež v ďalších európskych štátoch. Mnohoročné skúsenosti v oblasti hoteliérstva stavajú MEXTRA do čela firiem, ktoré sa zaoberajú hotelovým a reštauračným zariadením.
Výroba naše výrobky sú šité na mieru pre hotelové a reštauračné zariadenia.
Početné projekty v hotelových a reštauračných zariadeniach v takmer celej Európe potvrdzujú kvalitu našich výrobkov, bezúhonnosť a spoľahlivosť našej práce. MEXTRA V ČÍSLACH
Ľudia sú základom našej spoločnosti. Zamestnávame viac ako 90 odborníkov.
Prezes zarządu

Ľudia sú základom našej spoločnosti.

Vďaka ich tvrdej práci a cieľavedomosti naša spoločnosť rastie každý rok o niekoľko desiatok percent. percent. Vytvorili sme produkty, ktoré dobývajú trhy v celej Európe. Sme poľská spoločnosť s globálnym potenciálom, pre ktorú je prvoradé cieľom je spokojnosť každého zákazníka.
Wiceprezes zarządu

Spoľahlivosť je základom našej spoločnosti.

Od samého začiatku sme sa preto vyznačovali tým, že sme boli k našim zákazníkom úprimní a dodávatelia. To nám umožňuje cieľavedome investovať do rozvoja spoločnosti, neustále posilňovať naše postavenie na trhu.
Dyrektor Sprzedaży B2C / Dyrektor Marketingu
Dyrektor Sprzedaży B2B / Dyrektor Importu
Dyrektor Operacyjny

Mextra v číslach:

Truck

0

HOVORÍME AŽ 8 JAZYKOV: Poľsky, anglicky, Český, slovenský, Nemecky, španielsky, Rusky a francuzsky

0

MÁME OBCHODY ZA 10 EURÓPSKE KRAJINY

0

ROKOV SKÚSENOSTI

0

DODÁVAME KAŽDÝ MESIAC NÁŠ TOVAR DO 20 KRAJÍN EURÓPA

0

MÁME DOKONČENÉ UŽ NAD 120 TISÍC OBJEDNÁVKY

0

PREDALI SME UŽ VIAC AKO 1 MILIÓN STOLIČIEK
Naše značky:
mextra
vast
outdoor
school

Banket a konferencia

Výroba nábytku na bankety a konferencie je jednou z najdôležitejších oblastí činnosti spoločnosti MEXTRA. Každý projekt vytvárame s ohľadom na maximálny používateľský zážitok a intenzívne používanie. Výsledkom sú pohodlné banketové stoličky a stoly vhodné na pravidelné používanie. Pri spolupráci s našimi zákazníkmi sa nezameriavame len na dobrý výrobok. Sme si vedomí, že kvalita vašich služieb závisí od kvality našich služieb. Preto je pre nás presnosť prioritou. Vďaka vlastnej doprave doručíme tovar každému zákazníkovi načas. Ročne realizujeme objednávky pre viac ako 5 000 zariadení v Poľsku a v zahraničí.

Kaviareň a reštaurácia

Pod značkou Vast24 vytvárame a dodávame nábytok pre kaviarne, reštaurácie a bary. Keďže tento typ zariadenia používajú priamo vašich zákazníkov - bezpečnosť a pohodlie sú mimoriadne dôležité. Preto Dbáme na stabilitu, ľahkosť a vhodné profilovanie nábytku. Náš nábytok je funkčný a estetický, takže sa k vám zákazníci budú radi vracať. Funkčné a estetické priestory spôsobujú, že sa do nich ľudia radi vracajú. S ohľadom na to navrhujeme robustné stoly, stoličky a stolové dosky pre stravovacie zariadenia. stravovacie služby. Bezpečnosť našich výrobkov potvrdzujú okrem iného Antibakteriálny certifikát.

Vonkajší nábytok pre stravovacie a pohostinské zariadenia

S cieľom uspokojiť potreby sektora HoReCa naša ponuka máme vysokokvalitný vonkajší nábytok. Pivné súpravy a stoličky pre záhrady u našich zákazníkov sa vyznačujú predovšetkým trvanlivosť. MEXTRA OUTDOOR je nábytok odolný voči poveternostným vplyvom poveternostných podmienok a zároveň zaisťuje maximálnu bezpečnosť a pohodlie pri používaní. Vieme, aké dôležité je prispôsobiť kvalitu spracovania zamýšľanému použitiu. spracovanie na zamýšľané použitie. Používanie nábytku v stravovacom priemysle dosahuje oveľa vyššiu úroveň ako pri individuálnom používaní. To je dôvod, prečo Vonkajší nábytok MEXTRA ponúka maximálnu odolnosť a a je prispôsobená širokému spektru faktorov.

Školský nábytok

Značka MEXTRA School je špecializovaná časť našej spoločnosti, ktorá sa venuje distribúcia školského nábytku. Náš nábytok je vyrobený kombináciou starostlivosti o Náš nábytok je vyrobený kombináciou starostlivosti o bezpečnosť a vysokej kvality komponentov, Náš sortiment školského nábytku zahŕňa nastaviteľné stoličky a širokú škálu príslušenstva. Sortiment školského nábytku zahŕňa nastaviteľné stoličky a stoly, ktoré rastú spolu s Sortiment školského nábytku zahŕňa nastaviteľné stoličky a stoly, ktoré rastú spolu so žiakmi, priestranné knihovne a nábytkové zostavy, ako aj vybavenie pre učiteľov, napríklad stoly a stoličky. Sortiment školského nábytku zahŕňa nastaviteľné stoličky a stoly, ktoré rastú spolu so žiakmi, priestranné knihovne a nábytkové zostavy, ako aj vybavenie pre učiteľov, napríklad stoly a stoličky. Vďaka tomu je MEXTRA School.co.uk miestom, kde nájdete všetok školský nábytok. MEXTRA School.co.uk je miesto, kde si môžete kúpiť všetko vybavenie, ktoré potrebujete pre svoju školu, okamžite k dispozícii!

Ďalšie informácie

MEXTRA Sp. z o.o.
realizuje projekt spolufinancovaný z európskych fondov
"Zvýšenie konkurencieschopnosti spoločnosti Mextra prostredníctvom propagácie na zahraničných trhoch".
Cieľom projektu je zvýšiť predaj na vývoz prostredníctvom propagácie výrobkov značky MEXTRA na zámorských európskych trhoch a na sľubnom čínskom trhu. Propagované produkty sa vyznačujú viacerými vlastnosťami konkurenčné výhody v porovnaní s podobným sortimentom ponúkaným na jednotlivých zahraničných trhoch, a preto je potrebné ich propagovať, aby sa zvýšil individuálny aj veľkoobchodný predaj. Systematické zvyšovanie predaja umožní spoločnosti dynamicky sa rozvíjať, zvyšovať zamestnanosť, vyvíjať nové inovatívne produktové riešenia, a tým a tým účinnejšie konkurovať ostatným subjektom vo svojom odvetví na zahraničných trhoch.
Hodnota projektu: 545 600,00 PLN

Financovanie projektu z prostriedkov EÚ: 409 200,00 PLN

picture
picture
picture
MEXTRA Sp. z o.o.
Małgorzata Jaremko, Piotr Domiański
realizuje projekt spolufinancovaný z európskych fondov s názvom "Implementácia moderných IKT B2B, B2E a B2C v spoločnosti MEXTRA".
Hlavným cieľom projektu je zaviesť a uplatňovať inovácie v oblasti informácií a Hlavným cieľom projektu je implementácia a aplikácia inovácií v oblasti informačných a komunikačných technológií v podniku, najmä: moderných IKT riešení - B2B, riešení podporujúcich súčasné Implementované riešenia tak ovplyvnia kvalitu služieb zákazníkom, dodávateľom a každodennú obchodnú činnosť. ovplyvní kvalitu služieb zákazníkom, dodávateľom a každodennú prácu všetkých používateľov, ktorí používajú systém.
Hodnota projektu: 485 604,00 PLN

Financovanie projektu z prostriedkov EÚ: 157 525,20 PLN

picture
picture
picture
picture
MEXTRA Sp. z o.o. sa zapojila do programu - Podnikanie bez bariér.
picture
picture
picture