Všetky kategórie

Banketové stoličky

Ponúkame robustné, elegantné a pohodlné banketové stoličky v radoch Standard, Economic a Maestro. Sú ideálnym nábytkom na všetky podujatia a oslavy, ako sú konferencie, recepcie alebo svadby. Naše výrobky sa vyznačujú robustnou konštrukciou a vysokokvalitnými materiálmi a na každú stoličku sa vzťahuje viacročná záruka výrobcu. Vybrali sme zaujímavé dizajnové a technické parametre. Je dôležité, aby boli stabilné a odolné. Ďalším dôležitým aspektom je ich ergonómia. Pohodlné banketové stoličky výrazne zvyšujú pohodlie našich hostí a zvyšujú ich pôžitok z podujatia.

Ponúkame rôzne typy banketových stoličiek, aby ste si mohli vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vkusu a preferenciám a ktorej štýl sa dá ľahko prispôsobiť charakteru sály a tvaru recepcie. Veď rôzne podujatia si vyžadujú rôzne typy stoličiek. Všetky tieto modely však spájajú vynikajúce technické parametre a dokonalý dizajn.

Pohodlné a štýlové, s dizajnovým tvarom a originálnou konštrukciou alebo s jednoduchou líniou a univerzálnou estetikou - ponúkame vysokokvalitné banketové stoličky, ktoré dokonale zapadnú do usporiadania hotelových stravovacích a konferenčných zariadení. Vďaka špeciálnej konštrukcii umožňujú stohovanie na jednoduchú prepravu a skladovanie. Banketová stolička, ktorú možno stohovať na seba, je praktické riešenie, ktoré ušetrí veľa úložného priestoru.

Množstvo štýlov, farebných možností a vysokokvalitných látok vám umožní vybrať si stoličky, ktoré dokonale podčiarknu charakter interiéru. Stohované banketové stoličky, ktoré ponúkame, spájajú jedinečný dizajn, vysokú funkčnosť a jednoduché používanie. Pri výrobe stoličiek boli použité vysokokvalitné komponenty, vďaka čomu majú pevnú konštrukciu, elegantný vzhľad a vysokú odolnosť voči poškodeniu. Vďaka širokej škále povrchových úprav si ľahko vyberiete tie, ktoré skrášlia interiér vašej banketovej, reštauračnej alebo konferenčnej miestnosti. Každá banketová stolička je vybavená pohodlným a pevným sedákom z pružnej a nesedacej polyuretánovej peny. V kombinácii s odolným čalúnením s pevnou látkou poskytuje vysoký komfort a dokonalý vzhľad na dlhú dobu. Banketové stoličky, ktoré ponúkame, sú k dispozícii v 3 líniách: Economy, Standard a Fireproof. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim vizuálnym, funkčným a finančným požiadavkám.

V našej ponuke ponúkame riešenia, ktoré sú nevyhnutným doplnkom banketových sál. Ponúkame nábytok, ktorý Vám umožní vytvoriť príjemné a estetické zariadenie. Banketové stoličky sa vyznačujú použitím vysokokvalitných materiálov a špeciálnou pozornosťou pri výbere surovín - odolných voči oderu a mechanickému poškodeniu.

Staráme sa o pohodlie riešení ponúkaných naším zákazníkom. Práve preto používame správne produkty na výplň sedadiel a operadiel. Okrem toho používame inovatívne technické riešenia, ktoré bránia deformácii sedákov a materiály s antibakteriálnymi vlastnosťami. Ponúkame banketové stoličky v sérii STOCK, PREMIUM a LUXURY, ktoré sú určené pre zákazníkov, ktorí majú rôzne požiadavky a očakávania. Ponúkame vám veľký výber farebných výrobkov vo veľmi reprezentatívnych odtieňoch čalúnenia i rámu. Záleží nám na zabezpečení čo najlepšieho prispôsobenia individuálnym potrebám zákazníkov.

Ste organizátorom akcie, majiteľom hotela alebo penziónu a hľadáte pekné stoličky? Ak áno, ste na správnom mieste - tu nájdete široký a bohatý výber banketových stoličiek.

Náš nábytok je zárukou vytvorenia estetického priestoru, v ktorom môžete tráviť čas s radosťou. Banketové stoličky ponúkané značkou Alpo sú vyrobené z prvotriednych a starostlivo vybraných materiálov - to všetko pre zabezpečenie dostatočnej pevnosti a odolnosti voči oteru a mechanickému poškodeniu. Výsledkom je, že od nás zakúpené stoličky vám budú slúžiť po mnoho rokov bez známok viditeľného opotrebovania. Mimoriadne dôležitým výrobným prvkom pre nás je ich pohodlné používanie, preto tiež používame špeciálne materiály k vyplneniu sedadiel a opierok. Používame moderné technické riešenia, ktoré zabraňujú ich deformácii, čo nepochybne ovplyvňuje pohodlie sedenia.

Pretože sme si dobre vedomí rôznorodých očakávania našich zákazníkov, pripravili sme širokú škálu farieb banketových stoličiek, aby si každý mohol nájsť odtieň čalúnenia dokonale prispôsobený ich potrebám. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou!

Banketové stoličky – składacie

Skladacie banketové stoličky sú najlepším riešením, keď potrebujete veľký počet stoličiek, ktoré sa dajú ľahko skladovať a prepravovať. Skladacia konštrukcia umožňuje väčšiu mobilitu v porovnaní s neskladacími stoličkami. Je to dobré riešenie aj vtedy, keď presne nevieme, koľko stoličiek na podujatie potrebujeme. Rýchle rozloženie môže zabezpečiť nevyhnutnú potrebu stoličiek v sále a rýchle zloženie zabezpečí, že prázdne stoličky nebudú odvádzať pozornosť od podstaty stretnutia.

Dajú sa tiež rýchlo zložiť a prepraviť na ďalšie podujatie. Skladacie banketové stoličky sú vyrobené z kvalitných materiálov. Ich konštrukcia je robustná a odolná voči mechanickému poškodeniu a znečisteniu. Odporúčame skladacie banketové stoličky, pretože sú dobrým riešením pre rôzne typy podujatí a na rôznych miestach. V porovnaní s inými modelmi stoličiek nie sú drahé, ale napriek tomu sú krásne, pohodlné a robustné.

Banketové stoličky Herman

Banketové stoličky Herman sú atraktívne nielen vizuálne, ale aj cenovo. Robustné, silné, úsporné - všade tam, kde je potrebné veľa miesta na sedenie, sa budú hodiť. Sú postavené na oceľovom ráme, vyzerajú mimoriadne elegantne a zároveň poskytujú našim hosťom pevnú oporu. Zvyčajne sú k dispozícii s krytmi v červenej, čiernej, sivej alebo modrej farbe. Tieto stoličky budú užitočné v obchodných a viac či menej formálnych situáciách, ale nájdu široké uplatnenie aj v pohostinstve. Môžeme vrelo odporučiť banketové stoličky Herman.

Banketové stoličky - drevene

Drevené banketové stoličky potešia všetkých milovníkov prírodných materiálov. Drevo je predsa synonymom klasického interiérového dizajnu a odkazom na originál - je príjemné, vyvoláva asociácie s najvyššou kvalitou a je trvanlivé a odolné. Drevené stoličky sú vytvorené podľa vzoru stoličiek, ktoré mali mnohí z nás doma u svojich rodičov, čo vyvoláva príjemné asociácie, spomienky a nádych sentimentu.

Vďaka tomu, že sú vyrobené z prírodného materiálu, sa stoličky hodia do klasicky zariadených interiérov, ale aj do minimalistických či loftových interiérov. Svojím vzhľadom dodajú teplo každej miestnosti a vďaka premyslenému dizajnu ponúkajú hosťom príjemný odpočinok. Pohodlné sedenie a pevná opora chrbta sú zaručené, a to je dôležité! Odporúčame naše drevené banketové stoličky, ktoré v skutočnosti vyzerajú oveľa lepšie ako na fotografiách.

Banketové stoličky - stohovateľné

Na uľahčenie prepravy a skladovania ponúkame stohovateľné banketové stoličky. Ich špeciálna konštrukcia umožňuje stohovať ich na seba, takže sa dajú ľahko skladovať v sklade alebo prepravovať pomocou vozíka a ušetriť veľa miesta. Aj keď nepoznáte presný počet účastníkov podujatia, je rozumné zvoliť si tento model.

Stohovateľné banketové stoličky sú stoličky, ktoré možno vďaka ich dômyselnej konštrukcii stohovať na seba. Tým sa ušetrí obrovské množstvo úložného priestoru, keď sa stoličky nepoužívajú. Vďaka tomuto riešeniu môžeme skladovať väčšie množstvo stoličiek na relatívne malom priestore, čo uľahčuje aj ich prepravu. Stohovateľné banketové stoličky sú ideálne na prednášky, autorské stretnutia, školenia, odborné podujatia alebo prezentácie - všade tam, kde si nie ste stopercentne istí presným počtom účastníkov. Sú atraktívne, pohodlné a robustné. Vďaka týmto vlastnostiam sú u klientov obľúbené a ich popularita každým dňom rastie.

Banketové stoličky - hliníkové

Hliníkové banketové stoličky sú častou voľbou našich zákazníkov pri hľadaní stoličiek na všetky typy osláv. Jemne oblý tvar, ľahkosť konštrukcie a jej ergonómia, ako aj krásny dizajn robia z hliníkových banketových stoličiek nevyhnutnú súčasť mnohých podujatí, banketov, spoločenských alebo obchodných stretnutí.

Hliníkové banketové stoličky sú tiež vynikajúcou voľbou pre školenia alebo iné podujatia, pri ktorých je potrebné využiť priestor v sále viacerými spôsobmi. To je napríklad prípad, keď sa po školiacej časti pri stoloch presunieme do praktickej časti miestnosti, kde potrebujeme využiť priestor na podlahe. Keďže sú ľahko stohovateľné, nezaberajú veľa miesta, keď sa nepoužívajú. Hliníkové banketové stoličky sa hodia do mnohých interiérov, banketových sál všetkých druhov a školiacich miestností. Môžeme ich ľahko prispôsobiť charakteru našej recepcie.

Banketové stoličky - konferenčné stoličky

Konferenčné banketové stoličky sú nevyhnutnou súčasťou každého sympózia. Sú robustné, odolné, vizuálne ucelené, ľahko sa prepravujú a nastavujú v miestnosti a sú nepostrádateľnou súčasťou vybavenia každej prednáškovej miestnosti. Či už organizujete vedecké podujatie, konferenciu, prednášku alebo školenie, tieto stoličky sú nevyhnutné na to, aby ste mohli takýto typ podujatia zorganizovať správnym spôsobom a s ohľadom na pohodlie našich hostí. Sú navrhnuté tak, aby vydržali rôzne zaťaženia, sú pohodlné a robustné a poskytujú miesto na sedenie pri dôležitých vzdelávacích alebo rozvojových podujatiach. Sú akýmsi umeleckým dielom, produktom priemyselného dizajnu, krásnym a zároveň nenápadným vo svojej forme.

Banketové stoličky na konferencie sú najlepšou voľbou, keď potrebujeme sedenie pre veľký počet hostí: Účastníci školení, prednášok alebo iných vzdelávacích, marketingových alebo obchodných podujatí. Určite sa oplatí vybrať si konferenčné banketové stoličky. Vďaka svojej jednoduchosti a mnohým výhodám sa dajú použiť aj na iných miestach, ako sú čakárne alebo kancelárie.

Čalúnené banketové stoličky

Čalúnené banketové stoličky ponúkajú neuveriteľné pohodlie. Vďaka pohodlnému sedadlu a príjemnému čalúneniu odolnému voči deformáciám sú ideálnou voľbou, keď máme na mysli pohodlie a spokojnosť našich hostí. Čalúnené stoličky sú šikovným spôsobom, ako zvýšiť pohodlie stoličiek; nielenže pozitívne ovplyvňujú vzhľad nábytku, ale zároveň ho robia pohodlnejším.

Čalúnené banketové stoličky sa dajú použiť všade tam, kde sú potrebné pohodlné, elegantné a funkčné stoličky. Skvele sa hodia na všetky druhy stretnutí, večierkov, recepcií, školení, slávnostných večerí a iných podujatí, na ktoré prichádzajú ľudia. Čalúnené stoličky sú veľmi elegantné a zároveň veľmi pohodlné. Určite sa oplatí vybrať si čalúnené banketové stoličky, ktoré majú vynikajúcu rovnováhu medzi spracovaním, vzhľadom, funkčnosťou a atraktívnou cenou.

Banketové stoličky - cena

Ak uvažujete o kúpe banketových stoličiek, cena týchto výrobkov by nemala byť problémom. To, čo robí naše výrobky tak obľúbenými a dobývajúcimi výstavné priestory po celej krajine, je ich priaznivý pomer ceny a kvality. Atraktívne ceny našich banketových stoličiek dávajú pocit úspešnej investície do pevného, pohodlného a odolného nábytku na dlhé roky.

Cena banketových stoličiek závisí od typu zvoleného modelu, množstva a času dodania. Rozhodne sa neoplatí šetriť na niečom, čo má plniť svoj funkčný účel. Náš obchod ponúka modely v rôznych cenových reláciách, aby si každý potenciálny zákazník mohol nájsť niečo, čo vyhovuje jeho potrebám a nezruinuje jeho rozpočet. Banketové stoličky sú investíciou do spokojnosti našich hostí a úspechu našich podujatí - preto je dobré investovať tieto prostriedky rozumne. Výber stoličiek z ponuky krzeslabankietowe.pl vám zaručuje vysokú kvalitu za najnižšiu cenu!

Banketové stoličky - výrobca Mextra

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo robí náš banketový nábytok takým pohodlným? Je to mäkké čalúnenie? Alebo možno dokonale profilované operadlo? Tieto dve vlastnosti sa spájajú vo funkčných banketových stoličkách, ktoré nájdete v našej ponuke. Banketové stoličky navrhnuté spoločnosťou Mextra sa vyznačujú pevnosťou a precíznosťou spracovania. Inovatívne technologické riešenia, ako napríklad zosilnený rám banketových stoličiek z odolného profilu alebo nedeformovateľná vložka sedadla z polyuretánovej peny s prídavkom baktericídnej látky, sú výsledkom práce odborníkov spoločnosti, ktorí sa venujú zlepšovaniu banketového nábytku vhodného na "náročné použitie".

Výrobky dostupné na našich webových stránkach sú rozdelené do dvoch radov: klasický rad Standard a o niečo lacnejší rad Economic, ktorý je z hľadiska kvality neprekonateľný. Všetky banketové stoličky pozostávajú z robustného kovového rámu a sedadla z polyuretánovej peny potiahnutého vysokokvalitným čalúnením. Vďaka tejto konštrukcii je banketový nábytok, ktorý ponúkame, ľahký a ľahko sa stohuje. Nohy sú vybavené špeciálnymi nožičkami, ktoré zabraňujú poškriabaniu podlahy. Po produktoch z našej ponuky sa oplatí siahnuť pri zariaďovaní hotelových izieb, reštauračných sedení a pri hľadaní pevného sedenia pre hostí na večierkoch. Ponúkame až trojročnú záruku na trvanlivosť.

Zaručujeme stálu dostupnosť 38 modelov stoličiek a rýchle spracovanie objednávok. Ponúkame stoličky za najlepšie ceny už od 16,90 €. Na naše výrobky poskytujeme až 3-ročnú záruku. Doručenie vašej objednávky po celej Európe zabezpečujeme vlastným vozovým parkom. Novinkou v našej ponuke sú poľské banketové stoličky MAESTRO, ktoré vyrábame v Poľsku. V sérii MAESTRO máte na výber z 5 tvarov rámov, viac ako 600 poľských poťahov a viac ako 130 farieb laku. Objednávky na individuálne nakonfigurované stoličky vybavujeme už do 14 dní!

V sortimente Mextra nájdete krásne banketové stoličky s robustným rámom. Kovové rámy sú pevné, ale ľahké, takže stoličky sa ľahko prenášajú a nastavujú. Konštrukcia stoličiek je vyplnená mäkkým, pohodlným a antibakteriálnym čalúnením z polyuretánovej peny. Tvoria pohodlné sedadlá a operadlá, ktoré sú prispôsobené tvaru chrbta. Riešenia navrhnuté spoločnosťou Mextra sú výsledkom dlhoročných skúseností s poskytovaním komplexnej podpory hotelovým a reštauračným zariadeniam v Poľsku, Nemecku, Českej republike, na Slovensku, vo Švédsku, Dánsku, Taliansku alebo v Litve. Zamestnanci spoločnosti robia všetko pre to, aby banketový nábytok ponúkaný spoločnosťou spĺňal očakávania najnáročnejších investorov.

Výrobca banketových stoličiek Mextra Group má pre všetky modely, ktoré vyrába, množstvo certifikátov, ktoré zaručujú najvyššiu kvalitu a odolnosť výrobku pri používaní. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou - vyberte si banketové stoličky od výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a poskytuje maximálny komfort pre vašich hostí!

Sivé banketové stoličky

Sivé banketové stoličky sa hodia do každého moderného interiéru. Sivá farba sa hodí takmer všade; sivé stoličky dotvoria vzhľad každej haly. Pohodlné, pevné a stabilné sivé stoličky sú nevyhnutnou súčasťou vybavenia miestnosti, v ktorej sa koná prednáška, školenie, firemné podujatie alebo iná funkcia. Ak organizujete podujatie, oplatí sa vybrať si sivé banketové stoličky, pretože ich univerzálna farba znamená, že sa hodia kamkoľvek. Navyše vďaka sivej farbe nie sú stoličky tak špinavé, ako to môže byť na podujatiach.

Banketové stoličky Alicante

Banketové stoličky Alicante si naši zákazníci často vyberajú na všetky druhy podujatí. Stoličky majú nenápadný dizajn a robustnú konštrukciu. Kovový rám zaručuje pohodlie a bezpečnosť pri používaní, vďaka čomu sú stoličky stabilné a neprevracajú sa. Čalúnenie stoličiek je jemné, ale odolné a príjemné na pohľad. To všetko robí stoličky atraktívnymi. Celkový dizajn je v modernom štýle, stoličky sa hodia k mnohým typom nábytku.

Stoličky ALICANTE sú k dispozícii v 3 produktových radoch, ktoré sú určené pre rôzne cieľové skupiny. STANDARD LINE sú banketové a konferenčné stoličky s trvalou dostupnosťou. Ponúkame vám možnosť vytvoriť si vlastný model stoličky výberom tvaru, farby rámu alebo typu ľahko umývateľného čalúnenia - ako vždy v najvyššej kvalite. Sortiment je doplnený funkčným príslušenstvom špeciálne navrhnutým pre banketové stoličky ALICANTE, ako sú vozíky, konektory alebo detské sedačky. Sme tu pre vás a poskytujeme vám skvelé stoličky a trvalú spokojnosť!

Banketové stoličky - americké

Ponúkame aj americké banketové stoličky. Banketové stoličky, svadobné stoličky sú dokonalým doplnkom vašej hostiny. Sú vyrobené z pevného plastu, práškovo lakované v atraktívnej farbe a odolné voči mechanickému poškodeniu a možnému opotrebovaniu. Vyzerajú veľmi esteticky a poskytujú pohodlie počas používania tým, že podopierajú chrbát a celé telo.

Klasický tvar stoličky v kombinácii s moderným dizajnom a vynikajúcim spracovaním vytvára produkt, ktorý je obľúbenou voľbou na večierky s veselým, slávnostným charakterom. Tento model stoličky sa často objavuje nielen v amerických filmoch, ale aj v americkej realite na svadobných oslavách, odtiaľ pochádza aj jej názov. Ak hľadáte stoličky na svadbu, zásnuby, oslavu výročia, krst, sväté prijímanie alebo inú veselú spoločenskú udalosť, môžete si bez obáv vybrať americké banketové stoličky. Vaši hostia budú určite spokojní.

Bluesové banketové stoličky

Banketové stoličky Blues sú ideálnymi stoličkami pre pohostinstvo všeobecne a pre večierky všetkých druhov. Stoličky možno stohovať až do výšky osemnástich stoličiek. Takto možno na malom priestore uskladniť veľké množstvo stoličiek. Starostlivo vyrobené na pevnej oceľovej konštrukcii, s vizuálne zaujímavým čalúnením a pohodlným sedadlom zaručujú vysokú úroveň užívateľského komfortu. Rozhodne sú ideálnou voľbou na každú príležitosť, na ktorú potrebujete pohodlné a zároveň robustné stoličky.

Biele banketové stoličky

Biele banketové stoličky sú takmer klasikou pre elegantné recepcie. Obzvlášť dobre sa uplatnia v halách, kde prevláda biely alebo svetlý dekor, a vďaka kontrastu aj v tmavých miestnostiach. Sú tiež dokonalým pozadím na fotografie. Keďže sú ľahké a vizuálne jemné, pôsobia "ľahko", ale sú veľmi robustné a odolné. Sú ideálne na oslavy s veselým charakterom, vonkajšie podujatia, verandy, narodeninové oslavy alebo svadby.

Hnedé banketové stoličky

Ak hľadáte stoličky, ktoré nestojí veľa peňazí, ale napriek tomu ponúkajú skvelý výkon, hnedé banketové stoličky môžu byť presne to, čo hľadáte. Táto univerzálna farba sa hodí do mnohých typov interiérov, od banketových sál až po konferenčné miestnosti. Pevný, jednoduchý rám, pohodlné sedadlo a hnedé čalúnenie nie sú jedinými výhodami týchto stoličiek. Ich trvanlivosť a odolnosť voči poškodeniu je veľmi vysoká. Hnedé banketové stoličky sa hodia na akúkoľvek párty alebo stretnutie.

Banketové stoličky - catering

Stoličky na bankety sú skladacie, majú ľahkú konštrukciu a ľahko sa prepravujú. Sú ideálne na všetky druhy osláv a podujatí pod holým nebom. Napriek ľahkej konštrukcii sú neuveriteľne pevné a odolné. Pohodlné sedadlo zaručuje pohodlné používanie. Stoličky sú odolné voči mechanickému poškodeniu a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Hodia sa do každého interiéru a sú ideálne aj na vonkajšie použitie.

Sú vhodné ako divácke stoličky v sále dočasne pripravenej na predstavenie alebo podujatie, ako divácke stoličky na komorný koncert, autorské stretnutie, prednášku atď. Keďže sú skladacie, ľahko sa prenášajú z jedného miesta na druhé a zložené nezaberajú veľa miesta. Cateringové banketové stoličky odporúčame vždy, keď presne nevieme, koľko miest na sedenie potrebujeme pre našich hostí zabezpečiť. Stoličky na banketové stolovanie sa dajú použiť kdekoľvek a v akýchkoľvek podmienkach.

Čierne banketové stoličky

Čierne banketové stoličky neodvádzajú pozornosť hostí od stola. Predstavujú diskrétne a funkčné prostredie pre podujatie. Sú vhodné do akejkoľvek miestnosti, poskytujú diskrétne pozadie pre najdôležitejšie momenty podujatia a účastníkom poskytujú podporu a pokoj. Čierne banketové stoličky sa výborne hodia na obchodné stretnutia, školenia, pohreby, stretnutia, výročia, prednášky, koncerty, jubileá a iné oslavy, pri ktorých je potrebné veľké množstvo pohodlných sedadiel.

Banketové stoličky červené

Červené banketové stoličky sú kvintesenciou súčasného dizajnu. Originálna farba stoličiek dodá každému interiéru charakter. Červené banketové stoličky sa hodia najmä do moderných, futuristických alebo loftových priestorov a krásne zapadnú do okolia. Tieto stoličky boli vyrobené s maximálnou starostlivosťou, aby vydržali rôzne podmienky, dokonca aj veľmi nepriaznivé. Vďaka tomu sú spoľahlivé, odolné a zároveň vizuálne atraktívne.

Odborné banketové stoličky

Odborné banketové stoličky sú cenovo dostupným riešením, ale ako úsporné. Stoličky majú pohodlné sedadlo a jemne tkané čalúnenie. Sú ideálne na rôzne školenia, obchodné stretnutia, prednášky, autorské stretnutia, prezentácie obchodných ponúk a podobné podujatia. Nachádzajú uplatnenie v mnohých moderných priestoroch: v kanceláriách, na športoviskách, v maloobchode, v cirkevných a komunitných zariadeniach a na miestach, ktoré slúžia všeobecnému blahu.

Jazzové banketové stoličky

Banketové stoličky Jazz sa od ostatných stoličiek odlišujú pútavým dizajnom. Zdobený rám a farebné podušky na sedenie priťahujú pozornosť hostí a lahodia ich očiam. Vďaka vysokej kvalite použitých komponentov sú stoličky odolné voči poškodeniu a opotrebovaniu. Džezové banketové stoličky sa hodia najmä do atmosférických, mierne romantických interiérov pripomínajúcich dávne časy; dobre vyzerajú v kaviarňach, knižniciach, koncertných sálach a podobných priestoroch.

Stoličky na bankety

Párty banketové stoličky sa osvedčia v každom prostredí. Či už ide o konferenciu alebo večierok, tieto stoličky sú dokonalým riešením pre vaše potreby sedenia. Je to možnosť, ktorá nezruinuje váš rozpočet na podujatie. Odolné, robustné, pohodlné... tak by sa dali v skratke opísať. Banketové stoličky sú nielen cenovo atraktívne, ale aj vizuálne príťažlivé. Neodvádzajú pozornosť hostí od toho najdôležitejšieho počas stretnutia a pritom stopercentne plnia svoju funkciu. Vrelo odporúčame!

Banketové stoličky - plastové

Banketové stoličky z plastu sú úspešnou kombináciou súčasného priemyselného dizajnu a použitia moderných, súčasných materiálov. Kvalitný plast je lacná surovina s vynikajúcimi pevnostnými parametrami, ktorá je zároveň neuveriteľne ľahká. Plastové stoličky sú preto veľmi ľahké, ľahko sa prepravujú a zároveň sú odolné voči poveternostným vplyvom. Náhly dážď ich nezastraší!

Plastové banketové stoličky sú preto ideálne na vonkajšie podujatia všetkých druhov. Sú ideálne na svadby a svadby pod holým nebom a sú krásnym doplnkom romantického prostredia. Plastové banketové stoličky majú dobrý pomer povrchovej úpravy a vzhľadu k cene. Je to relatívne lacné riešenie, ale je pôsobivé! Odporúčame plastové banketové stoličky. Mnohí naši klienti si túto možnosť vyberajú z finančných aj praktických dôvodov.

Skalné banketové stoličky

Skalné banketové stoličky sú stoličky, ktoré zaberajú veľa miesta. Ich béžová farba dokonale ladí s interiérom miestnosti, v ktorej sú umiestnené. Vďaka pohodlnému sedadlu a oceľovému rámu majú nielen estetickú, ale aj veľmi užitočnú funkciu. Pekné a pohodlné, tak by sa dali v skratke zhrnúť banketové stoličky Rock. Uplatnia sa všade tam, kde potrebujeme estetické, elegantné a zároveň trochu romantické stoličky. Sú ideálne na rodinné oslavy. Určite sa oplatí venovať im pozornosť.

banketové stoličky pre dušu

Banketové stoličky Soul sú stoličky s pevným kovovým rámom. Ich tvar poskytuje pohodlnú oporu a relaxáciu. Dodatočný nosník pod sedadlom zaručuje konštrukčnú stabilitu a vynikajúcu odolnosť. Sedadlo je vyrobené z polyuretánovej peny, ktorá je odolná voči pokrčeniu a deformácii. Banketové stoličky Soul sú ideálnym doplnkom na večierky, rodinné stretnutia, podujatia, koncerty a iné akcie rôzneho charakteru. Dôrazne odporúčame.

Banketové stoličky - oceľové

Oceľové banketové stoličky sú jedným z najčastejšie vyberaných modelov stoličiek našimi zákazníkmi. Sú nielen krásne, ale predovšetkým pohodlné a funkčné. Oceľ použitá na výrobu stoličiek pochádza z poľských oceliarní a má vynikajúce pevnostné parametre. Vďaka svojmu modernému dizajnu sú stoličky vizuálne atraktívne a odolné voči poškodeniu. Pohodlné sedadlo zaručuje pohodlné používanie.

Oceľové banketové stoličky sú vynikajúcim riešením pre rôzne spoločenské podujatia viac či menej veľkého charakteru. Sú vhodné takmer do všetkých interiérov a do všetkých podmienok. Cenovo dostupné, krásne, odolné voči poškodeniu a funkčné - na to sa oplatí myslieť pri plánovaní podujatia. Oceľové banketové stoličky môžeme vrelo odporučiť, určite nebudete sklamaní.

Zelené banketové stoličky

Zelené banketové stoličky šíria optimizmus všade, kde sú umiestnené. Dokážu dokonale doplniť interiér, upútať pozornosť a poskytnúť relaxáciu. Zelené banketové stoličky sú originálnou voľbou pre všetky druhy recepcií alebo spoločenských stretnutí akéhokoľvek druhu. Sú ideálne na prijímanie, narodeniny, večere alebo iné podujatia, kde sú potrebné pohodlné a príjemné stoličky. Stoličky sú zvyčajne k dispozícii v tmavej fľaškovozelenej farbe, aby neboli tak viditeľné prípadné rozliate tekutiny. Odporúčame.

Banketové stoličky v zlatej farbe

Zlaté banketové stoličky majú potenciál stať sa dominantným prvkom výzdoby vašej udalosti. Precízne spracované, obklopené elegantne vyzerajúcou zlatou farbou, zdôrazňujú hodnosť a jedinečnosť danej udalosti. Umiestnené na chodbe sa hodia do prostredia so svetlými alebo tmavými farbami, podporujú relaxáciu a lahodia oku. Zlaté stoličky nepotrebujú žiadnu ďalšiu dekoráciu, sú dekoratívnym prvkom samy o sebe a sú mimoriadne efektné. Svadby, recepcie, bankety, firemné prezentácie produktov - možnosti týchto stoličiek sú nekonečné!