Všetky kategórie

Stoličky do pivných záhrad

Najlepšie stoličky do pivnej záhrady by sa mali vyznačovať odolnosťou a stabilitou. Pivné záhradné stoličky, ktoré ponúka spoločnosť Mextra, sú vyrobené z plastu, v tomto prípade z plastu a dreva. V závislosti od zvoleného modelu sa záhradné stoličky líšia veľkosťou, tvarom a farbou. Niektoré z nich sú aj skladacie, čo uľahčuje nielen ich skladovanie, ale aj prepravu.

category-30-banner-listing

Stoličky pre pivné záhrady

Čo by ešte mala mať dobrá záhradná stolička? Určite by mali byť robustné, pretože ak sa kývajú alebo sú nerovnomerné, môžu byť pre zákazníkov nebezpečné a je tiež pravdepodobnejšie, že sa rýchlo rozbijú. Ktoré záhradné stoličky sú najlepšie? Hoci existuje naozaj veľa variantov tohto výrobku, určite by ste si mali vybrať drevený alebo kovový model. Predovšetkým sú odolné, ľahko sa skladujú a čistia. Ak chcete, aby záhradná stolička vyzerala opäť dobre, stačí ju utrieť vlhkou handričkou. Je to však len jedna z uvedených výhod, nie tá najväčšia.

Pivné záhradné stoličky od výrobcu Mextra

Kreslo do pivnej záhrady je investícia na dlhé roky. Ide o vysokokvalitný výrobok za prijateľnú cenu - najlacnejšie modely sú k dispozícii od 15 do 20 eur za kus. Ak chcete odolný záhradný nábytok, ktorý nebude predstavovať nebezpečenstvo, ale bude vynikať svojím dobrým vzhľadom a slúžiť vášmu pozemku niekoľko rokov, vyberte si kvalitne vyrobené modely z plastu alebo také, ktoré obsahujú kovové prvky. Ak sa spoľahnete na naše stoličky, pivná záhrada vašej reštaurácie sa na jar a v lete zaplní hosťami a úspešne priláka nových zákazníkov. Navyše vyzerajú oveľa lepšie ako obyčajné stoličky. Máte záujem? Pozrite si ponuku spoločnosti Mextra v tejto sekcii a vyberte si najvhodnejší model robustných záhradných stoličiek, ktoré nepoškodí vietor ani iné vonkajšie poveternostné podmienky.