1

Stoly pre pivnú záhradu

Pivné stoly sú obľúbeným produktom v záhradách aj v samotných baroch. Vzhľadom na ich účel a použitie by mali byť predovšetkým stabilné a odolné, ako aj praktické (a teda ľahko čistiteľné). V našom štandardnom sortimente nájdete stôl do pivnej záhrady, ktorý je k dispozícii v rôznych variantoch. Všetky sú vyrobené z materiálu, ktorý odolá veľkej hmotnosti aj zlým poveternostným podmienkam. Ktoré pivné stoly sú však v danom prípade najvhodnejšie?

Nakupujte s rýchlym dodaním Nakupujte s rýchlym dodaním

+ 6 pozri všetko

Modely pre vlastnú konfiguráciu. Veľkosť, farbu a typ vrchnej časti si vyberiete sami Modely pre vlastnú konfiguráciu. Veľkosť, farbu a typ vrchnej časti si vyberiete sami

Stoly s Pracovné dosky HPL

  • 16 farieb
  • Outdoor
  • Veľmi robustný
HPL
+ 17 pozri všetko

Podstawy stolików kawiarnianych

Pracovné dosky

Ostatné stoly

Mextra contact

Záhradné pivné stoly, či už sú vyrobené z kovu, dreva alebo plastu, ponúkajú celý rad výhod. V závislosti od materiálu sa líšia hmotnosťou a spôsobom čistenia, ale všetky majú spoločné vlastnosti, ako je stabilita, trvanlivosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu a poveternostným vplyvom. Ktoré stoly do pivnej záhrady by ste si teda mali vybrať? NOVINKA! - HPL. Zistite viac o našom sortimente a vyberte si ideálne riešenie pre vás.

Mnohí ľudia si drevené pivné stoly predstavujú ako niečo pevné a ťažké, ale aj preto sa vyznačujú nadpriemernou stabilitou. Sú vhodné na použitie v krčme aj na záhrade. Ich najväčšou nevýhodou šak je, že rýchlo absorbujú vodu a dlhšie schnú (najmä počas daždivých dní). Široká škála vhodných farieb a bezfarebných lakov umožňuje impregnáciu podľa želania, takže budú našim hosťom slúžiť dlhé roky. Drevený pivný stôl je výrobok, ktorý možno umiestniť do pouličných kaviarní a hostincov, ako aj do záhrady elegantnej reštaurácie.

Rozšíriteľný záhradný pivný stôl

Skladacie pivné stoly sa od konkurenčných modelov odlišujú možnosťou zväčšiť plochu stola. Sú ideálne na oslavy pod holým nebom (rodinné a firemné oslavy

alebo na firemné večierky, Sú vhodné na použitie v krčme aj na záhrade. Ich najväčšou nevýhodou Spĺňajú tieto podmienky - ich základne a vrchnáky sú vyrobené z extrémne pevných materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, takže sú odolné voči rôznym mechanickým a chemickým poškodeniam. Sú tiež stabilné, čo zaručuje bezpečnosť vašich hostí, a boli navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru na nohy pre maximálne pohodlie.

ktoré organizuje spoločnosť pre svojich zamestnancov a ich rodiny. Často sú tiež súčasťou súprav záhradného nábytku a ich solídne spracovanie vedie k veľkému záujmu o tieto výrobky. Skladacie pivné stoly z rôznych materiálov - dreva alebo kovu - nám umožňujú vybrať si ten správny model pre našu kaviarenskú záhradu.

SKLADACIE ZÁHRADNÉ STOLY

Pre väčšie záhrady je lepšie kúpiť sadu drevených alebo plastových pivných stolov než jednotlivé kusy. Umiestnením sád rovnakých modelov im nielen dodáme charakter, ale vytvoríme aj jedinečné miesto na odpočinok pre našich hostí - a to pri relatívne nízkych nákladoch.

Robustná odolná a funkčná súprava pivných stolov je nielen cenovo dostupná, ale aj ľahko čistiteľná a skladovateľná. Preto je tak obľúbený u majiteľov prevádzok s veľkým vonkajším priestorom a najlepšie sa hodí do veľkých priestorov.