Drevené reštauračné
stoličky
jakość premium
jakość premium
naturalne drewno
naturalne drewno
10 farieb dreva
10 farieb dreva
200+ tapicerek
200+ tapicerek

Kupuj z szybką dostawą Drevené stoličky do reštaurácie - hotové modely dostupné na sklade

Modele do własnej konfiguracji. Sam wybierasz rozmiar, kolor i rodzaj blatu Drevené stoličky do reštaurácie - Konfigurovateľné modely - vyberte si čalúnenie a farbu dreva

Konfigurácia

Vytvorením nášho sortimentu drevených reštauračných stoličiek vám dávame úplnú slobodu výberu a personalizácie stoličky tak, aby dokonale zapadla do atmosféry priestorov a vašich farebných preferencií. Výber jednej z 10 najmodernejších farieb dreva a dostupnosť viac ako 200 rôznych čalúnení vám dáva možnosť odlíšiť svoje priestory a zostať v pamäti svojich zákazníkov.

Konfigurácia

Farbenie dreva

BUKOVÉ DREVO

Čalúnenie

PALETA FRIENDLY
PALETA LOVELY

Drevené reštauračné stoličky

Drevené reštauračné stoličky sú synonymom pohodlia, elegancie a funkčnosti. Pri navrhovaní sortimentu drevených stoličiek pre reštaurácie sme chceli vyhovieť denným požiadavkám na nábytok na takýchto miestach. Preto sme sa zamerali na odolnosť, výber správneho typu dreva a zosilnené čalúnenie. Naše výrobky úspešne poskytnú pohodlné a esteticky príjemné miesto. Ďalším dôležitým aspektom pre nás bolo prispôsobenie ponuky rozmanitému dizajnu reštaurácie. Vzhľadom na rôznorodú výzdobu priestorov a prevládajúce trendy sme sa snažili vytvoriť komplexnú ponuku z hľadiska tvarov - od klasických až po moderné formy. To, čo odlišuje našu ponuku, je obrovská možnosť farebného prevedenia stoličiek. Môžete si vybrať z 10 farieb dreva a viac ako 200 druhov čalúnenia. To nám umožňuje vytvoriť individuálny produkt šitý na mieru vašim požiadavkám.

Drevené reštauračné stoličky

Dizajn

Pri zostavovaní nášho sortimentu drevených reštauračných stoličiek sme venovali osobitnú pozornosť tomu, aby sme vám ponúkli elegantné a moderné produkty. Ponúkame Vám mnoho modelov stoličiek v módnych, zaujímavo navrhnutých tvaroch, ktoré v kombinácii s možnosťou konfigurácie zaručujú, že každý priestor vybavený stoličkami z našej ponuky získa na hodnote svojím vzhľadom a prestížou.

Máte nejaké otázky?
Napíšte alebo zavolajte

Výrobná technológia

Naše drevené reštauračné stoličky sú výsledkom pokročilej výrobnej technológie, ktorá zaručuje splnenie najvyšších nárokov každodenného používania v priestoroch HoReCa. Pri výrobe používame unikátnu techniku lepenia jednotlivých prvkov, ktorá zaručuje trvanlivosť a bezpečnosť používania. Spočíva vo výrobe špeciálnych spojov, ktoré lepidlom zväčšujú povrchovú plochu upevňovacích prvkov. Drevo, z ktorého vyrábame naše stoličky, je starostlivo vyberané, pripravené a bez uzlov, čo zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku (z hľadiska estetiky aj použiteľnosti). Navyše, vďaka ručnému a strojovému brúseniu našich stoličiek je povrch dreva hladký a príjemný na dotyk a všetky detaily sú dokonale dokončené. Prvky, ktoré sú najviac vystavené krehkosti a poškodeniu, sú vyrobené z ohýbaného dreva, vďaka čomu majú najvyššiu trvanlivosť a zaručujú, že naše stoličky budú vo vašich priestoroch mnohokrát slúžiť mnoho rokov. Používame len drevo európskeho pôvodu. Stoličky boli namorené moridlami alebo vodou riediteľnými farbami. Je dôležité, aby použité materiály boli bez zápachu a zdravotne nezávadné.

Výrobná technológia
Sladenie

Sladenie

V našej ponuke nájdete aj stoly s dyhovanými doskami, ktorých farby ladia s farbami drevených reštauračných stoličiek, takže môžete vytvoriť perfektne prezentované sety. Jedná sa o výrobky určené pre priemysel HoReCa, nie pre domáce použitie, takže ich kvalita povrchovej úpravy a štýl si zaslúžia osobitnú pozornosť.