Stolička Bistro BELLA MILANO modrá
search

Stolička Bistro BELLA MILANO modrá

Veľkoobchodná cena
29,90 € bez DPH
36,78 € s DPH

Máte záujem o väčšie množstvo?
Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Kaviarenské kreslo BELLA MILANO je návrhom pre gastro prevádzky, ktoré si chcú vybrať čalúnené stoličky. Čalúnenie použité na výrobu je určené na komerčné použitie, čo odráža jeho odolnosť na úrovni 50 000 oterových cyklov. Vďaka tomu bude používanie stoličky možné po dlhú dobu bez viditeľných známok opotrebenia. Podnož kaviarenskej stoličky BELLA MILANO je strojovo zváraná, čo zaisťuje stabilitu a väčšiu odolnosť ako u stoličiek určených na domáce použitie. Sedák stoličky je navrhnutý tak, aby uhol sklonu operadla ponúkal maximálny komfort sedenia pri zachovaní kompaktných rozmerov celej stoličky. Základňa stoličky je práškovo lakovaná, čo zvyšuje odolnosť proti nárazom a poškriabaniu, čo je dôležité pri komerčnom použití. Kaviarenské stoličky BELLA MILANO sú dostupné v 4 najobľúbenejších farbách, ktoré vám umožnia vybrať si farbu, ktorá sa hodí do vašich priestorov.

Najdôležitejšie výhody kaviarenských stoličiek BELLA MILANO:

  • Oderuvzdorné čalúnenie - odolnosť až 50 000 cyklov
  • Špeciálne navrhnutý uhol operadla zaručuje pohodlie pri používaní
  • Práškové lakovanie sklznice zaručuje ochranu proti nárazom a poškriabaniu
  • Na stoličku sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu
  • Vždy skladom
  • Dostupné v 4 univerzálnych farbách

Bella Milano sú kaviarenské stoličky kombinujúce jemnú krásu, zdôraznenú jemným zamatom, s odolnosťou vhodnou pre gastro prevádzku. Jedinečnosť týchto stoličiek nespočíva v ich vzhľade - pretože podobných stoličiek je veľa, ale v umení vybrať správne materiály, nájsť proporcie tvarov a správnu technológiu výroby.

Kaviarenské stoličky Bella Milano zaujmú kombináciou mäkkého velúrového čalúnenia s modernou kovovou podnožou, lakované na čierny mat. Charakter stoličiek podčiarkuje ich sýta farba, trblietajúce sa odtiene v závislosti od usporiadania velúrového vlasu. Teplo zo zamatového čalúnenia je cítiť na prvý dotyk a túžba tento okamih predĺžiť Vás len tak rýchlo neprejde.

Kaviarenské stoličky Bella Milano sú veľmi ergonomické, tvarované tak, aby poskytovali pohodlie svojim používateľom. Vysoko kvalitné komponenty zvyšujú pevnosť nábytku, predlžujú jeho použiteľnosť a životnosť.

Bella Milano - originálne stoličky do kaviarní, čalúnené - velúr, ponúka priamo, exkluzívne MEXTRA, v ponuke Nábytok pre HoReCa. Ponuka spoločnosti je určená ak pre koncových zákazníkov, teda kaviarne, reštaurácie, tak aj maloobchodné spoločnosti po celej Európe.

Naše skúsenosti s výrobou kaviarenského nábytku, a to aj čalúneného, sú cez milión predaných stoličiek. Poskytujeme kvalitné služby a rýchlu prepravu tovaru a ceny, ktoré ponúkame, sú bezkonkurenčné.

Neváhajte nás kontaktovať, radi zodpovieme akékoľvek otázky.

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Výška 84 cm
Hmotnosť 4,4 kg
Farba modrá
Výška sedadla 47 cm
šírka sedadla 46 cm
Hĺbka sedadla 38 cm
Záruka 2 roky

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €