Pivni Set OCTOBER SET
search

Pivni Set OCTOBER SET

Veľkoobchodná cena
225,20 € bez DPH
277,00 € s DPH
11
1460
0
Array ( [id] => 376554 [parent_id] => 0 [default_category_id] => 34 [code] => ZP/OCTOBER.SET.1860/NP/STM [name] => OCTOBER SET [weight] => 44.00 [pallet_id] => 23 [is_static_pallet_id] => 0 [box_id] => [box_max_qty] => [is_shipping_express] => 1 [is_shipping_company] => 0 [is_shipping_company_external] => 1 [is_shipping_pod] => 1 [order_min_qty] => 1 [hasDate] => [integrationType] => 1 [hasPallet] => 1 [palletMaxQty] => 6 [palletPrice] => 360.00 [palletSize] => 186cm x 92cm [paymentOnDelivery] => 1 [delivery_days] => 5 [maxQtyPerOrder] => 200 [in_warehouse] => [is_available] => [has_delivery_date] => [foreignShippingModel] => [productQuantity] => 0 [datesLog] => Array ( [daysToDelivery] => 5 [daysToAvailability] => 0 ) [shipping] => Array ( [box_information] => [pallet_information] => Array ( [min_qty] => 1 [max_qty] => 6 [width] => 186 [length] => 92 [price] => 360 ) ) [shipping_methods] => Array ( [pickup_kk] => [pickup_wwa] => [express_carrier] => [promotion_carrier] => ) ) 1

Máte záujem o väčšie množstvo?
Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Pivná súprava OCTOBER SET je odolná a funkčná sada dvoch lavičiek a stola určená na použitie v záhradách reštaurácií, kaviarní a barov. Sedacia lavica je vyrobená z masívnych borovicových lamiel lakovaných hnedou farbou s hrúbkou 28 mm. Stolová doska a operadlo lavice sú vyrobené z rovnakého materiálu s hrúbkou 25 mm. Lavica aj stôl majú silný oceľový rám práškovo potiahnutý čiernou farbou. Použitie týchto materiálov vo výrobe zaručuje, že súprava je vhodná na náročné použitie v zariadeniach HoReCa. Maximálne zaťaženie stola je 120 kg, zatiaľ čo lavice sú 320 kg. Súpravy sú odolné voči poveternostným podmienkam, ako je dážď alebo silné slnko. Ďalšou výhodou pivných súprav OCTOBER SET je možnosť ich zloženia, čo uľahčuje ich skladovanie.

Kľúčové vlastnosti pivných súprav OCTOBER SET:

  • Odolnosť voči poveternostným podmienkam
  • Vysoké pohodlie pri používaní
  • Pohodlný skladací systém
  • Pevná a odolná konštrukcia z masívnych borovicových lamiel a ocele
  • Stála dostupnosť na sklade
  • 2-ročná záruka

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Hmotnosť 62 kg
Druh dreva borovicové drevo
Rozmery stola (D x Š x V) 180x60x79 cm
Rozmery lavice (D x Š x V) 180x36x47,5 cm
Hrúbka pracovnej dosky / sedačky 25 mm
Hrúbka profilu 2 mm
Záruka 2 Roky
Hmotnosť tabuľky 19 kg
hmotnosť na lavičke 19,5 kg

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €