Konferenčná stolička HIT
search

Konferenčná stolička HIT

Veľkoobchodná cena
26,90 € bez DPH
33,09 € s DPH

Máte záujem o väčšie množstvo?
Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Našou novinkou v ponuke konferenčných stoličiek je model HIT - stolička určená pre použitie v školách, prednáškových sálach, čakárňach a na klinikách. HIT je stolička s hmotnosťou iba 4 kg, čo z nej robí šikovný výrobok, ktorý sa ľahko prenáša a nastavuje. Sedadlo a operadlo sú vyrobené z brezovej preglejky, vďaka čomu udržiavanie čistoty nevyžaduje použitie špecializovaných prostriedkov, ale iba utieranie vlhkou handričkou, čo výrazne znižuje množstvo práce a náklady.

Oceľový rám stoličky, čiernou práškovou farbou, umožňuje osadiť model HIT takmer do každého interiéru. Práškové lakovanie navyše zabráni možnému postriekaniu a poškriabaniu počas používania, vďaka čomu bude stolička slúžiť mnoho rokov v perfektnom stave. Nohy školskej stoličky HIT sú vybavené špeciálnymi nožičkami, ktorých hlavnou úlohou je chrániť podlahu pred poškriabaním a dodatočne znížiť hluk vznikajúci pri pohybe stoličky.

Dôležité je, že školskú stoličku HIT je možné stohovať až na 10 kusov, takže ak stoličky nie sú potrebné, nezaberajú veľký úložný priestor. Na uľahčenie prepravy stoličiek odporúčame tiež špeciálne prepravné vozíky, ktoré umožňujú prepravu celého stohu.Najdôležitejšie výhody našich Konferenčná stolička HIT:

  • 2-ročná záruka výrobcu
  • možnosť stohovania až 10 kusov
  • ľahko čistiteľné sedadlo a operadlo
  • špeciálne zakončenie nôh, aby sa zabránilo poškriabaniu podlahy
  • nízka hmotnosť - 4 kg!
  • vždy k dispozícii na sklade 

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Výška 80,5 cm
Šírka 43 cm
Hmotnosť 4 kg
Stohovanie (max.) 10
Výška sedadla 46 cm
Hĺbka 50 cm
šírka sedadla 37,5 cm
Hĺbka sedadla 38 cm

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €