Konferenčné Stoličky TEXAS BL prírodnú
search

Konferenčné Stoličky TEXAS BL prírodnú

Veľkoobchodná cena
49,90 € bez DPH
61,38 € s DPH
11
1463
0
Array ( [id] => 441829 [parent_id] => 0 [default_category_id] => 10 [code] => KKO/TEXAS.01.90/BN/STM [name] => Krzesu0142o Konferencyjne Texas BL naturalne [weight] => 0.00 [pallet_id] => 29 [is_static_pallet_id] => 0 [box_id] => 1 [box_max_qty] => 1 [is_shipping_express] => 1 [is_shipping_company] => 1 [is_shipping_company_external] => 1 [is_shipping_pod] => 1 [order_min_qty] => 0 [hasDate] => [integrationType] => 1 [hasPallet] => 1 [palletMaxQty] => 24 [palletPrice] => 220.00 [palletSize] => 120cm x 100cm [paymentOnDelivery] => 1 [delivery_days] => 5 [maxQtyPerOrder] => 2000 [in_warehouse] => [is_available] => [has_delivery_date] => [foreignShippingModel] => [productQuantity] => -1 [datesLog] => Array ( [daysToDelivery] => 5 [daysToAvailability] => 0 ) [shipping] => Array ( [box_information] => Array ( [id] => 1 [max_qty] => 1 [price] => 35 [width] => 57 [length] => 47 [height] => 106 ) [pallet_information] => Array ( [min_qty] => 2 [max_qty] => 24 [width] => 120 [length] => 100 [price] => 220 ) ) [shipping_methods] => Array ( [pickup_kk] => [pickup_wwa] => [express_carrier] => [promotion_carrier] => ) ) 1

Dostupné varianty:
Máte záujem o väčšie množstvo?
Máte otázky? Zavolajte nám!
Naši špecialisti vám pomôžu správne sa rozhodnúť
Horúca linka: +421 41 321 62 02

Konferenčné stoličky TEXAS sú pohodlné a moderné stoličky určené na použitie v konferenčných miestnostiach a stravovacích zariadeniach. Tieto stoličky sa od typických konferenčných stoličiek líšia predovšetkým zvýšenou odolnosťou. Sú vyrobené z dubovej preglejky s viditeľnou a nápadnou drevenou konštrukciou a majú oceľový profil s extrémne veľkou hrúbkou do 2 mm. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov sú stoličky veľmi pevné a budú slúžiť dlhú dobu. Vďaka dokonalým rozmerom a správne zvolenej ergonómii je stolička veľmi pohodlná aj pri dlhšom sedení. Ďalšou výhodou stoličiek je možnosť stohovania až 4 kusov, čo uľahčuje otázku ich skladovania, kým sa nepoužívajú.

Stoličky TEXAS sú k dispozícii aj s podrúčkami a čalúnené bez lakťových opierok.

Najdôležitejšie vlastnosti stoličiek TEXAS:

  • Rám stoličky chránený proti odlupovaniu a poškriabaniu, lakovaná čierna 
  • Odolné sedadlo a operadlo z dubovej preglejky
  • Maximálne zaťaženie 160 kg
  • Oceľový profil s hrúbkou 2 mm
  • Možnosť stohovania stoličiek až do 4 kusov
  • 2-ročná záruka

Farby produktov na fotografiách sa môžu mierne líšiť od reality v dôsledku rozdielov v charakteristikách monitorov a iných zariadení.

Dátový hárok

Výška 82 cm
Šírka 49 cm
Stohovanie (max.) 4
šírka sedadla 41,5 cm
Hĺbka sedadla 39,5 cm
Záruka 2 roky

DORUČENIE 1 EURO NA CELOM SLOVENSKU.
DORUČENIE DO 10 DNÍ

Pre účasť v akcii „Dodanie za 1 Euro“ je potrebná objednávka v minimálnej hodnote 1 800 EUR / bez DPH. Ak zadáte objednávku s hodnotou nižšou ako 1 800 EUR / be DPH, budú uvedené štandardné náklady na doručenie.

Garantujeme doručenie do 10 dní! Podrobnosti získate od nášho obchodného oddelenia.

SPÔSOB DODÁVKY

SPÔSOB DODÁVKY

Vďaka vlastnému vozidlovému parku môžeme ponúknuť prepravu osobnými autami MEXTRA - vrátane dodávok veľkými nákladnými vozidlami. To zaručuje bezpečné a rýchle dodanie priamo z nášho skladu do priestorov zákazníka.

Pri objednávaní tovaru v našom internetovom obchode môžete využiť veľa dostupných spôsobov doručenia. Roky spolupracujeme so spoločnosťami špecializovanými na medzinárodnú dopravu, ako sú DHL, DB SCHENKER alebo RABEN.

Odporúčame vám tiež osobný odber v našom sklade. Prosím kontaktujte nás pre bližšie informácie!

SPÔSOB BALENIA

  • Každý z našich výrobkov je špeciálne zabalený na odoslanie.

Banketové stoličky sú v našej továrni zabalené tak, aby sa pri preprave nepoškodili. Stoličky sú naukladané na 18 - 19 kusov (v závislosti od modelu). Nohy stoličky, operadlo a sedadlo sú pokryté špeciálnou ochrannou fóliou. Celá sponka je tiež omotaná pevnou látkou.

Stoličky sú balené na paletách.

V prípade väčších objednávok (nad 600 položiek) sa stoličky nakladajú priamo do kontajnera.

Balíme banketové stoly na palety. To poskytuje ochranu pred možným poškodením. Stoly sú spojené špeciálnou páskou, potiahnuté drevenou doskou a zabalené do strečovej fólie.

Banketové textílie sú balené aj v špeciálnych kartónových škatuliach, ktoré ich chránia pred možným poškodením.

Cena za balenie s textíliami, obrusmi, zapínaním na riadky a sponkami (v závislosti od zvoleného modelu a množstva).


PODROBNÁ TABUĽKA POPLATKOV ZA AKCIU „DORUČENIE ZA 1 EURO“

V nasledujúcej tabuľke sú uvedené podrobné náklady na poplatky súvisiace s akciou „Doručenie za 1 €“. Pre každú položku produktu v objednávke sa účtujú príplatky. Štandardné náklady na dopravu sa uvedú, ak je čistá hodnota objednávky nižšia ako 1 800 EUR. Banketové stoličky: Standard 1,00 €
Ostatné stoličky 2,00 €
Štvorcové a obdĺžnikové banketové stoly 9,00 €
Koktejlové stolíky 9,00 €
Stoly s okrúhlou doskou 16,00 €
Bistro stoly 9,00 €
Poťahy na stoličky 0,40 €
Textil a textilné doplnky 0,60 €
Vozíky na stoličky 9,00 €
Stolové vozíky 20,00 €
Konektory 0,30 €
Pivné sety 12,00 €